elektrinė aviacijos revoliucija

PIRMASIS ELEKTRINIS SERTIFIKUOTAS ORLAIVIS

VELIS ELECTRO

pats ekologiškiausias būdas skraidyti! megaukitės skrydžiu visiškoje tyloje. Tai ypač aktualu aerodromuose, kurie yra šalia gyvenamųjų vietovių. variklis ir baterijos aušinamos skysčiu, todėl orlaivis tinka visoms oro sąlygoms. unikali variklio ir baterijų elektroninio stebėjimo sistema nuolat seka daugybę parametrų ir juos grafiškai atvaizduoja pilotui. Orlaivyje įrengti du, vienas kitą dubliuojantys 345 V, 24.8kwh bendros talpos akumuliatorių blokai. Orlaivis pasižymi ypač mažom eksploatacinėm išlaidomis, todėl yra itin tinkamas pradinam pilotų mokymui aerodrodmo rate ir apžvalginiams skrydžiams.

ELEKTRINIAI EKSPERIMENTINĖS KATEGORIJOS ORLAIVIAI

ALPHA ELECTRO

dvivietis ekperimentinis, ulo klasės orlaivis skirtas pilotų mokymui. skrydžio trukmė su pilnai pakrautais akumuliatoriais - iki 1 valandos su 30 min. VFR rezervu. orlaivis optimizuotas nuolatiniam darbui aerodromo skrydžio rate. ženkliai mažesnės aptarnavimo išlaidos, elektros energija vietoje kuro leidžia mokymo skrydžių kainą sumažinti iki 70%. vienos valandos skrydžio IŠLAIDOS ELEKTROS ENERGIJAI yra tik 1 eur.

TAURUS ELECTRO

sukurtas garsiojo taurus-m motosklandytuvo pagrindu. Benzinis dvitaktis variklis pakeistas tik 11kg sveriančiu, 40kw galios elektriniu motoru. du nepriklausomi Ličio polimerų akumuliatorių blokai leidžia motosklandytuvui savarankiškai pakilti į 2500 metrų aukštį. sklandytuvas gali būti komplektuojamas su pervežimo priekaba ant kurios stogo yra sumontuotos saulės baterijos. Priekaba nuolat kaupia saulės energiją savo akumuliatoriuose. priekaba lauko sąlygomis gali įkrauti taurus electro sklandytuvo jėgainę.

pakrovimo stotelės

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS: